Я шукаю, наприклад, сорт лохини блюголд
0товарів: 0грн 

Саджанці лохини 2р. (пакет) 3л сорт "Река"

99грн
  • В наявності
  • Модель:  1000000062
Характеристики :
  • Сорт Река
  • Вік 2 роки
  • Об'єм ємкості 3л.
  • Кількість гілок 1-2 гілки
  • Висота (см.) 60-85

Ціна
99грн

Лохина «Река» дворічна — вигідне вирощування ягід

Високоврожайна та витривала лохина «Река» приваблює ранньостиглими ягодами з багатим смаком і ароматом. Сорт швидко розвивається та рано вступає в плодоношення, часто вже через рік після посадки. Тому його активно використовують для приватних домогосподарств і комерційного вирощування.

Смачні ягоди зі швидким вирощуванням — лохина «Река» 

Дворічні саджанці мають перевагу у швидкому входженні в період плодоношення та кращій адаптації до кліматичних умов.

Лохина «Река» краще адаптується з дотриманням таких правил посадки:

  • Краще проводити висадку навесні або восени, коли температура ґрунту є оптимальною для приживання рослин.
  • Лунки для посадки готують за 10 днів до висадки, з діаметром 60–90 см та глибиною 40–50 см, щоб земля встигла осісти.
  • «Река» лохина вимагає сонячного місця та кислого ґрунту (pH 3,5–4,5). При посадці в ямки додають суміш з кислого торфу, піску, хвої та хвойної тирси для створення пухкого, добре дренованого середовища.

Завдяки своїй невимогливості та високій продуктивності, сорт є відмінним вибором для садівників, які прагнуть отримати ранній та багатий урожай ягід. В нашому інтернет-магазині «Ферма лохини» зібрано найкращі саджанці цього популярного виду.

Характеристики
Сорт Река
Вік 2 роки
Об'єм ємкості 3л.
Кількість гілок 1-2 гілки
Висота (см.) 60-85
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Купують разом
messenger
Ви переглядали

Саджанці лохини 2р. (пакет) 3л сорт "Река" — великий асортимент

Ваша улюблена ферма лохини blueberryfarm.com.ua - має наявний великий асортимент, до прикладу декоративні дерева і кущі для озеленення та безліч плодово ягідних рослин, що вирізняються особливою якістю. У нашому асортименті вам відкривається можливість купити лохину за доступною вартістю. Ми пропонуємо молоді рослини, які вже мають певний розмір і розвиток кореневої системи, що дозволяє їм швидше прижитися та почати рости порівняно з насінням. Ви можете бути впевненими замовляючи гортензія в горщику, адже ми відбираємо тільки найкращі саджанці, щоб ви мали можливість створити неперевершений сад. У нас ви отримуєте якісні товари за доступними цінами, без жертвування якістю. А отже ціна міндобрив вам однозначно сподобається

Саджанці лохини 2р. (пакет) 3л сорт "Река" — великий вибір

Наші фахівці мають багаторічний досвід у галузі садівництва, тому врахують не лише важливі фактори при виборі саджанці, а й ваші конкретні потреби та пріоритети, щоб ви без проблем могли саджанці журавлини купити та оздобити красою вашу ділянку. Щоб надати рослинам необхідні мікроелементи та покращити їх ріст і розвиток ми радимо також взяти добрива для рослин. Ми ретельно дотримуємося процедур упакування саджанців перед відправленням, а також гарантуємо швидку й надійну доставку в усі куточки України. Наша перевага - велика кількість задоволених клієнтів, що обирають саме нас, адже ми забезпечуємо кращі якість та гортензія деревовидна ціна. Вирощуйте з радістю та задоволенням кожен день!