Я шукаю, наприклад, лохиною
0товарів: 0грн 

Касета лохини 40шт. сорт "Берклі"

24грн
  • В наявності
  • Модель:  1000000096
Характеристики :
  • Сорт Берклі
  • Тип ємкості Касета
  • Вік 1 рік
  • Висота (см.) 20-40

Ціна
24грн

Смачна та пружна лохина «Берклі» — зручні касети по 40 шт.

Сучасні сорти ягід дають змогу збирати великі врожаї незалежно від місця вирощування. В пошуках рішення для створення лохинної ферми уваги заслуговує лохина «Берклі». Це відмінний вибір для тих, хто цінує якість та смак ягід.

Лохина «Берклі» — ефективна висадка касетами по 40 шт.

Сорт відомий своїми великими, соковитими плодами з вишуканим ароматом. Досить стійкі до хвороб кущі приваблюють садівників для домашнього вирощування, а бізнесменів — для комерційного. Смак ягід дійсно довершений, тому сорт подобається кулінарам.

Висадка касетами має такі переваги:

  • забезпечує рівномірний розвиток кореневої системи;
  • сприяють кращому контролю за вологістю та живленням;
  • дає змогу легко транспортувати та розміщувати рослини, забезпечуючи оптимальну відстань між ними.

Лохина «Берклі» касетами швидко адаптується, тому створити ягідну плантацію легше. Також спрощується догляд і збір плодів, адже всі кущі однаково розвиваються. І урожай одразу буде великим.

Запрошуємо купити саджанці рослин з добрим імунітетом о нашого інтернет-магазину «Ферма лохини». Лохина «Берклі» у касетах — це вигідний внесок у розвиток стабільного смачного врожаю.

Характеристики
Сорт Берклі
Тип ємкості Касета
Вік 1 рік
Висота (см.) 20-40
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Купують разом
messenger
Ви переглядали

Касета лохини 40шт. сорт "Берклі" — кращі товари

Ваша улюблена ферма лохини blueberryfarm.com.ua - пропонує вам власноруч посадити саджанці ялівця, які створять затишок на вашій ділянці. Ми даруємо вам можливість купити міндобрива за демократичну ціну. Ми завжди ставимо потреби та задоволення наших клієнтів на перше місце і робимо все можливе, щоб забезпечити їх сад високоякісними рослинами. Ви можете не перейматись купуючи шаровидна туя даніка, тому що кожен саджанець проходить ретельний процес відбору перед доставкою Щоденно низькі ціни в нашому магазині дозволяють кожному клієнту знайти необхідний товар за доступну ціну, не обмежуючи себе в виборі. Через це ціна на добрива вас приємно вразить.

Касета лохини 40шт. сорт "Берклі" — ідеальний варіант для вашого саду

Наша команда готова надати професійну експертну підтримку і поради, тож ми забезпечимо оптимальний вибір саджанців для вашого господарства та допоможемо швидко та без затримок ожина купити саджанці та оздобити красою вашу ділянку. За для того щоб підвищити стійкість рослин до стресових умов, таких як хвороби та шкідники ми радимо переглянути мінеральні добрива. Процес нашого пакування саджанців проводиться з особливою ретельністю перед їх відправленням, а швидка та ефективна доставка забезпечується по всіх областях України. Обираючи нашу ферму лохини, ви обираєте надійність і впевненість в якості кожного придбаного товару, ми пропонуємо найкращі умови та туї ціни. Створюйте свій чудовий сад з насолодою для душі!