Я шукаю, наприклад, ціна на ягоди лохини
0товарів: 0грн 

Ялівець горизонтальний "Репанда"

169грн
  • В наявності
  • Модель:  1000000100
Характеристики :
  • Сорт Репанда
  • Об'єм ємкості 3л.
  • Висота (см.) 30-50

Ціна
169грн

Ялівець звичайний Репанда

Juniperus communis Repanda

 

Сорт: вічнозелений, хвойний кущ.

Форма крони: вільно ростучий сланкий сорт ялівцю, крона округла.

Характер зростання: повільноростучий Досягає висоти 0,3-0,5 м, при діаметрі крони 2-2,5 м. Щорічний приріст у висоту 2-3 см, завширшки 10-12 см. У віці 10 років досягає висоти 0,2 м і діаметра 2 -2,5м. Галуження черепицеподібне, послідовне

Хвоя: Хвоя приємна на дотик дуже м'яка, дрібна, густа, насичено-зеленого кольору з сріблястими смужками на верхній стороні.

Пплоди: цвіте в травні, чоловічі "квітки" жовті, жіночі-зелені. Шишки округлі, 0,6-0,9 см в діаметрі, незрілі-зелені, зрілі-синювато-чорні, з восковим нальотом.

Догляд та обрізка: спеціальної обрізки не потрібно. Навесні бажано видалити сухі гілки.

Волога і полив: помірний, регулярний.

Світло: світлолюбний, але виносить невелике затінення.

Ґрунт: невибагливий, може рости на бідних кам'янистих і сухих піщаних ґрунтах. Погано переносить засолення. Саджанці ялівцю звичайного "Репанда" до 80см краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. . Висадка рослини blueberryfarm.com.ua з контейнера може проводиться навіть у найспекотніші дні літа, з березня по листопад.

Фітонцидна рослина з приємним ялівцевим ароматом.

Морозостійкість: морозостійкий, виносить зниження температури до -29 ° С

Застосування: рекомендується висаджувати в якості ґрунтопокривної рослини. Щільність посадки: 2 шт. на м. кв. Використовується для декорування укосів і в якості ґрунтопокривного виду, при оформленні альпійських гірок.

Примітка: стійкий в міських умовах.

Характеристики
Сорт Репанда
Об'єм ємкості 3л.
Висота (см.) 30-50
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Купують разом
messenger
Ви переглядали

Ялівець горизонтальний "Репанда" — великий асортимент

Магазин blueberryfarm.com.ua - має наявний великий асортимент, до прикладу саджанці лохини дюк або інші саджанці на ваш вибір з нашого сайту. У нас у вас є можливість купити гортензію сільвер доллар за розумну ціну. Ми завжди ставимо потреби та задоволення наших клієнтів на перше місце і робимо все можливе, щоб забезпечити їх сад високоякісними рослинами. Можете бути впевненими купуючи берклі лохина, адже кожна рослина проходить обов'язкову перевірку, щоб гарантувати вам якісь наших саджанців. У нашому магазині ви знайдете великий вибір якісних товарів за доступними цінами! Внаслідок цього ціна міндобрива вам точно сподобається.

Ялівець горизонтальний "Репанда" — найкращий варіант для саду

Наші менеджери обовʼязково врахують ваші унікальні потреби і пристосують рекомендації до вашої конкретної ситуації, тож ми гарантуємо що з нами миттєво та просто саджанці фундука купити та створити затишок на вашій ділянці. Щоб рослини краще адаптувалися до кліматичних змін та стресових умов ми радимо підібрати добрива хімія. Ми ретельно дотримуємося процедур упакування саджанців перед відправленням, а також гарантуємо швидку й надійну доставку в усі куточки України. Обирайте наш інтернет магазин, адже у нас найкращі якість та туя західна даніка ціна. Створюйте свій зелений оазис та чудову атмосферу!