Я шукаю, наприклад, добрива мінеральні
0товарів: 0грн 

Саджанці лохини 2р. (пакет) 3л сорт "Блюкроп"

99грн
  • В наявності
  • Модель:  1000000063
Характеристики :
  • Вік 2 роки
  • Об'єм ємкості 3л.
  • Кількість гілок 1-2 гілки
  • Висота (см.) 60-85

Ціна
99грн

Лохина «Блюкроп» 2-річна в пакеті для безпечного пересадження 

Коли садівники замислюються про підбір кущів для малого чи великого угіддя, все частіше око падає на лохину. Ягода настільки сильно полюбилася споживачам, що зараз важко уявити ярмарок чи супермаркет, де б не було цієї соковитої смакоти. Лохина «Блюкроп» вважається однією з найпопулярніших у світі завдяки своїй високій врожайності, стійкості до хвороб та відмінним смаковим якостям.

«Блюкроп» лохина — великі урожаї без клопоту

Сорт добре пристосований до різного клімату може вирощуватися в багатьох регіонах України. Тому її можна посадити в умовах, далеких від лісу.

Лохина «Блюкроп», висаджена у дворічному віці порадує:

  • швидкою адаптацією;
  • міцною кореневою системою;
  • гарним імунітетом;
  • зовнішнім видом.

Такі рослини швидше почнуть приносити плоди, і дуже рідко переживають стрес після пересадки. Тож садівники знижують ризик загибелі саджанців.

Масове вирощування даного сорту може бути вигідним інвестиційним рішенням для фермерів, а також прекрасним доповненням до домашнього саду для любителів садівництва. Крім того, лохина «Блюкроп» може використовуватися в ландшафтному дизайні, оскільки кущі мають гарний декоративний вигляд. 

Стати власником неймовірних саджанців можуть всі клієнти «Ферма лохини» без переплат і клопоту з доставлення.

Характеристики
Сорт Блюкроп
Вік 2 роки
Об'єм ємкості 3л.
Кількість гілок 1-2 гілки
Висота (см.) 60-85
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Купують разом
messenger
Ви переглядали

Саджанці лохини 2р. (пакет) 3л сорт "Блюкроп" — кращі товари

Магазин blueberryfarm.com.ua - пропонує вам переглянути наші саджанці лохини блюкроп, що стануть окрасою будь-якого саду. Ми даруємо вам можливість купити саджанці плодових кущів за хорошу ціну. Ми вирощуємо кущі з урахуванням місцевих кліматичних умов та ґрунтів, що робить їх більш адаптованими до місцевих умов вирощування. Можете бути впевненими купуючи рейнголд туя, адже ми докладаємо максимум зусиль, щоб вибрати тільки найкращі саджанці для вас та відправити вам здорову та якісну рослину. Відмінні ціни в нашому інтренет магазині допомагають зробити покупки економічно вигідними без ушкодження вашого гаманця. Внаслідок цього ціна сосни вам однозначно сподобається

Саджанці лохини 2р. (пакет) 3л сорт "Блюкроп" — кращий вибір для вашої ділянки

Консультанти нашого магазину будуть раді допомогти обрати потрібні саджанці та поділяться рекомендаціями щодо утримання і догляду рослин, тому ви маєте можливість зручно та легко саджанці журавлини купити та створити затишну атмосферу на вашому подвір'ї. За для того щоб підвищити стійкість рослин до стресових умов, таких як хвороби та шкідники ми радимо переглянути минеральні добрива. Під час підготовки саджанців до відправлення ми надаємо особливу увагу їх упакуванню та безпечності, а далі забезпечуємо швидку та точну доставку в усі куточки України. Наша головна мета - забезпечити вас товаром вищої якості і надати вам кращі умови та декоративні рослини ціни. Вирощуйте з радістю та задоволенням кожен день!