0товарів: 0грн 

Саджанці лохини 3р. (пакет) 7л сорт "Дюк"

154грн
  • В наявності
  • Модель:  1000000069
Характеристики :
  • Сорт Дюк
  • Вік 3 роки
  • Об'єм ємкості 7л.
  • Кількість гілок 1-2 гілки
  • Висота (см.) 110-130

Ціна
154грн

Саджанці лохини 3 р. (пакет) 7 л сорт Дюк

Лохина сорту Дюк — високорослий кущ, максимальна висота якого 2,1 м. Він має міцні гілки та помірне розгалуження. Однією з особливостей цього сорту є відсутність листя на певній відстані від землі, що допомагає у боротьбі з грибковими захворюваннями.

Цей сорт лохини є універсальним для вирощування як для задоволення власних потреб, так і для отримання прибутку. Він досить стійкий до весняних заморозків і перепадів температури, що забезпечує пізнє цвітіння у травні. Дозрівання плодів відбувається рано, що робить його одним з перших ранньостиглих сортів.

Сорт лохини Дюк — гарні врожаї кожен рік

Купити 3-х річні саджанці в компанії «Сімейна ферма лохини» — мати можливість в майбутньому отримувати гарні врожаї, адже кущ може давати до 9 кг ягід щороку. Оскільки плоди мають діаметр до 22 мм, а вага ягід майже 2,2 г, то гілки можуть вигнутися під вагою врожаю, тому може знадобитися підтримка. Дозріває лохина рівномірно, тому зі збором немає проблем. Ягоди з міцною шкіркою та соковитим м’якушем, їх можна збирати не тільки ручним, а й механізованим способом.

Замовити лохину Дюк в нашому магазині

Лохина має чудовий смак та гарно зберігається. Вона багата на поживні речовини навіть у замороженому чи переробленому вигляді.

Якщо ви хочете придбати рослину для вирощування, запрошуємо вас до нашого інтернет-магазину. У нас є як 3-х річна лохина, так і інші саджанці. 

Характеристики
Сорт Дюк
Вік 3 роки
Об'єм ємкості 7л.
Кількість гілок 1-2 гілки
Висота (см.) 110-130
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Купують разом
messenger
Ви переглядали

Саджанці лохини 3р. (пакет) 7л сорт "Дюк" — візитка вашого саду

Інтернет-магазин blueberryfarm.com.ua - пропонує вам власноруч посадити декоративні рослини для саду, які наповнять ваш сад новими кольорами та ароматами! Ми пропонуємо вам можливість купити міндобрива ціна за розумну ціну. Наша гордість - сотні задоволених клієнтів, які обрали саме наші рослини та озеленили свої ділянки та сади. Ви можете не перейматись купуючи гортензія садова і деревовидна, адже ми власноруч вирощуємо наші рослини тому гарантуємо відмінне здоровʼя та якість кожної. У нашому магазині ви знайдете великий вибір якісних товарів за доступними цінами! А отже ціна міндобрива вас неодмінно порадує.

Саджанці лохини 3р. (пакет) 7л сорт "Дюк" — найкращий варіант для саду

Наша команда готова надати професійну експертну підтримку і поради, тож ми забезпечимо оптимальний вибір саджанців для вашого господарства та допоможемо швидко та без затримок саджанці ягід купити та організувати красивий простір навколо будинку. За для того щоб підвищити стійкість рослин до стресових умов, таких як хвороби та шкідники ми радимо переглянути хімічні добрива. Упаковка наших саджанців перед відправленням проводиться із великою увагою до деталей, після чого вони швидко й надійно доставляються до різних регіонів України. Обираючи нашу ферму лохини, ви обираєте надійність і впевненість в якості кожного придбаного товару, ми пропонуємо найкращі умови та декоративні дерева ціни. Вирощуйте з радістю та задоволенням кожен день!