Я шукаю, наприклад, ягода лохина ціна
0товарів: 0грн 

Туя рейнголдПоказано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Мініатюрна й неймовірно гарна туя Рейнголд

Якщо ви шукаєте хвойні чагарники для висадки, зверніть увагу на рослину, яка вирізняється золотисто-жовтим забарвленням. Це — туя західна Рейнголд. Вона належить до дуже цінного декоративного сорту, адже дає змогу створювати фантастичні за своєю оригінальністю ландшафтні композиції.

Придбавши саджанці цього різновиду для своєї ділянки коло будинку, ви точно не пошкодуєте. Туя Рейнголд надасть ділянці надзвичайно гарного забарвлення, пожвавивши пейзаж. Не варто перейматися, що в маленькому саду рослина буде виглядати недоречно — завдяки компактним розмірам, вона чудово впишеться навіть в обмежену за розмірами місцевість.

Рейнголд — туя, яку найкраще придбати в нашому інтернет-магазині. «Ферма лохини» — сімейна компанія, яка з усією турботою вирощує високоякісні саджанці для українського замовника. Туя цього різновиду була вегетативно розмножена методом живцювання. Це свідчить про те, що рослина характеризується цілковитою акліматизацією, тож чудово переносить кліматичні умови, характерні для України.

Туя Рейнголд: чим відрізняється цей сорт від інших

Окрім цікавого золотисто-помаранчевого відтінку, характерного для представників різновиду, туя західна Рейнголд має і інші відмінності. Вони роблять рослину чудовим вибором для садівництва. До них належить:

  1. Форма.
  2. Габарити.

Рослина характеризується симетричністю. Форма туї в молодому віці є кулеподібною. У результаті процесу зростання ця форма зазнає змін та перетворюється на куполоподібну (широкий конус, може нагадувати грушу). Завдяки цьому, туя Рейнголд має ефектний вигляд у пейзажній композиції.

Представники сорту вирізняються карликовістю. Їхні розміри досить обмежені: рослина у віці 10 років сягає орієнтовно 0,4 м заввишки та 0,5 м завширшки. Старша туя має більш «поважні» розміри — до 2,0 м заввишки та до 1,2 м крони в діаметрі. Домашні, японські та кам’янисті сади, альпійська гірка — завдяки розмірам та зовнішньому вигляду, туя Рейнголд має неабияку популярність серед садівників-початківців та дизайнерів-професіоналів.

Рослина стане чудовим вибором для висадки живоплоту. Завдяки щільності розміщення гілок, які ростуть дуже розгалужено, Рейнголд — туя, яка забезпечує гарний захист. Щільні гілки із рясною хвоєю затримують вітер, не пропускають на ділянку пилюку із вулиці, дещо приглушують шум. Дорослі рослини слугують гарним «екраном» від сторонніх очей. Рослина підійде в тому числі для створення контейнерних композицій.

Рейнголд — туя, яка цінується також за відносну простоту вирощування. Цей чагарник надає перевагу добре освітленій місцевості. Якщо ви висадите саджанці в тіні, яскравість кольору та щільність крони знизяться. Висаджувати потрібно в помірно удобрені та достатньо зволожені ґрунти. Туя не переносить застою води та посухи. Утім є адаптивною до низьких температур, тож не піддається обморожуванню.

Туя Рейнголд росте дуже повільно — швидкість приросту становить приблизно 5 см на рік. Узимку хвоя набуває темнішого кольору та стає мідно-коричневою. У будь-який період року хвоя забезпечує приємний запах, чудово освіжає та очищує повітря. Речовини, які виділяє хвоя, мають позитивний вплив на здоров’я людини.

Рейнголд — туя, щодо купівлі якої ви не пошкодуєте

Туя західна Рейнголд, саджанці якої ви можете придбати в нашому інтернет-магазині, дбайливо вирощені в екологічних умовах. Наше господарство розташоване у Волинській області, біля містечка Ратне.

Для покупки достатньо зазначити в онлайн-формі потрібну інформацію щодо доставки й оплати. Гуртові замовники також можуть звертатися. Туя Рейнголд, ціна якої в онлайн-каталозі помірна, порадує гарантованою якістю. На додачу, максимально убезпечимо кореневу систему й гілки від травмування під час транспортування, забезпечивши продумане пакування.

Ви можете обрати бажаного перевізника («Нова пошта») та очікувати замовлення у своєму місті. Відправимо саджанці в Миколаїв, Вінницю та будь-яке інше місто України. Також доступний самовивіз із нашого господарства. Розрахуватися за тую Рейнголд можна в зручний спосіб.

Туя рейнголд — найкращі товари

Інтернет магазин Blueberryfarm дарує вам можливість власноруч виростити саджанці декоративних дерев, які наповнять ваш сад новими кольорами та ароматами! В нас доступна можливість купити декоративні рослини за хорошу ціну. Ми завжди ставимо потреби та задоволення наших клієнтів на перше місце і робимо все можливе, щоб забезпечити їх сад високоякісними рослинами. Ви можете не перейматись купуючи река лохина, адже ми відбираємо тільки найкращі саджанці, щоб ви мали можливість створити неперевершений сад. Щоденно низькі ціни в нашому магазині дозволяють кожному клієнту знайти необхідний товар за доступну ціну, не обмежуючи себе в виборі. Ось чому ціна на добриво вас приємно вразить.

Туя рейнголд — найкращий варіант для саду

Наші менеджери обовʼязково врахують ваші унікальні потреби і пристосують рекомендації до вашої конкретної ситуації, тож ми гарантуємо що з нами миттєво та просто туя смарагд купити та створити затишок на вашій ділянці. Для того щоб безпечити рослини необхідними ресурсами для оптимального зростання ми пропонуємо обрати хімічні добрива. Ми ретельно дотримуємося процедур упакування саджанців перед відправленням, а також гарантуємо швидку й надійну доставку в усі куточки України. Наша перевага - велика кількість задоволених клієнтів, що обирають саме нас, адже ми забезпечуємо кращі якість та туї ціна. Формуйте свій прекрасний сад з радістю серця та спокоєм на душі!
messenger