0товарів: 0грн 

Саджанці лохини 3р. (пакет) 4л сорт "Нельсон"

135грн
  • В наявності
  • Модель:  1000000105
Характеристики :
  • Сорт Нельсон
  • Вік 3 роки
  • Об'єм ємкості 4л.
  • Кількість гілок 1-2 гілки
  • Висота (см.) 100-130

Ціна
135грн

Саджанці лохини 3 р. (пакет) 4 л сорт Нельсон

Купити лохину, 3-х річну чи 4-річну потрібно, якщо вас цікавить аматорське чи комерційне культивування цієї рослини на плантаціях з машинним збиранням врожаю. Це прямий, густий чагарник з округлою кроною. Його максимальна висота 1,8 м. Оскільки росте не швидко, то такого параметра досягає через 6-8 років.

Сорт лохини Нельсон відомий бочкоподібними квітами, які залежно від кліматичних погодних умов можуть мати як кремово-біле, так і рожеве забарвлення. Листя зелене з глянцем, але восени змінює колір.

Саджанці лохини Нельсон — смачні та соковиті ягоди

Саджанці лохини, 3 річні чи інші, можна придбати в нашому магазині з доставкою за вказаною адресою. Уже через кілька років після висаджування ви зможете насолоджуватися смачними, кисло-солодкими, злегка терпкими плодами. Вони мають приблизно 16 мм в діаметрі, а вага ягоди майже 2,0 г. Плоди можуть довго висіти на кущі, не втрачаючи своїх якостей.

Купити 3-х річні саджанці лохини через Інтернет

Щоб придбати саджанці онлайн в команії «Сімейна ферма лохини», оформіть заявку онлайн або зателефонуйте нам. Кущі можуть вже родити на другий чи третій рік, що дає змогу отримувати до 1,0 кг плодів з одного чагарнику.

Характеристики
Сорт Нельсон
Вік 3 роки
Об'єм ємкості 4л.
Кількість гілок 1-2 гілки
Висота (см.) 100-130
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Купують разом
messenger
Ви переглядали

Саджанці лохини 3р. (пакет) 4л сорт "Нельсон" — кращі товари

Інтернет-магазин саджанців blueberryfarm.com.ua - дарує вам можливість власноруч виростити декоративні кущі для саду, що стануть окрасою будь-якого саду. Ми даруємо вам можливість купити мінеральні добрива ціна за демократичну ціну. Ми завжди ставимо потреби та задоволення наших клієнтів на перше місце і робимо все можливе, щоб забезпечити їх сад високоякісними рослинами. Можете не турбуватися під час придбання лохина торо, тому що кожен саджанець проходить ретельний процес відбору перед доставкою Завдяки постійним знижкам та акціям, магазин допомагає вашому гаманцю заощадити більше. Ось чому ціна на добриво вас неодмінно порадує.

Саджанці лохини 3р. (пакет) 4л сорт "Нельсон" — швидка консультація по вашому замовленню

Наші менеджери обовʼязково врахують ваші унікальні потреби і пристосують рекомендації до вашої конкретної ситуації, тож ми гарантуємо що з нами миттєво та просто ялівці купити та організувати красивий простір навколо будинку. Щоб рослини краще адаптувалися до кліматичних змін та стресових умов ми радимо підібрати хімічні добрива. Наша компанія відзначається дбайливим упакуванням саджанців перед їх відправленням та оперативною доставкою в усі куточки України. Наш магазин саджанців пропонує вам конкурентоспроможні умови та сосна ціна. Створюйте свій зелений оазис та чудову атмосферу!