Я шукаю, наприклад, ялівець чип блу
0товарів: 0грн 

Вейгела Розеа (зелене листя, рожеві квіти) 1-2 пагони до 1м.

67грн
  • В наявності
  • Модель:  1000000120
Характеристики :
  • Кількість гілок 1-2 гілки
  • Висота (см.) До 1-го метра

Ціна
67грн

Вейгела "Розеа"є гібридом вейгели квітучої та вейгели корейської. Її кущі мають 2 м заввишки і до 2,5 м завширшки. Квітки дуже великі, рожеві з'являються на кущі в червні місяці. Листя світло-зеленого кольору, восени червоніє. Цей сорт зимує краще інших, йому треба лише невелике укриття листям. Добре росте в сонячних місцях на родючих дренованих ґрунтах. Велика декоративність вейгели, легкість розмноження й догляду давно зацікавили квітникарів, яким відомі близько 5-7 видів і 10 сортів. Вейгелу можна садити з іншими кущами, наприклад, низькими барбарисами, кизильником, спіреєю аргута і Вангутта, калиною "Бульденеж", японською айвою, а також серед хвойників.      

Специфіка догляду за вейгелой   Протягом всього періоду зростання вейгели потрібно підтримувати пухкість ґрунту. Відповідно, після здійснення кожного поливу та перекопування проводиться розпушування ґрунту приблизно на 5-8 см. Для полегшення цієї справи місце навколо рослини можна замульчувати за допомогою тирси або торфу, товщина такого шару повинна складати до 10 см. За малосніжної зими треба забезпечити об'ємний полив рослини навесні. Справа в тому, що пагони сильно обмерзають, а поливання дає змогу трохи пом'якшити негативний ефект. Слід задіяти близько 10 літрів води на кущ. Аналогічні заходи мають сенс і при жаркій погоді.

На початку весни, коли ще присутній сніг, можна вносити мінеральні добрива, серед яких сечовина, суперфосфат і калійна сіль (співвідношення 20, 10, 10 г на 1 квадратний метр). Уже коли з'являються квіткові бруньки, можна здійснювати підгодівлю вдруге — за допомогою подвійного суперфосфату і сірчанокислого калію. Відразу ж після підгодівлі проводиться рясний поливання.

Щороку навесні треба здійснювати видалення пошкоджених морозами пагонів. Також можна видаляти старі пагони, такі дії проводяться раз на 3 роки. Період, коли закінчується цвітіння, є найоптимальнішим. Щоб рослина добре розросталася, слід укорочувати молоді пагони приблизно наполовину.      

Вейгель в ландшафтному дизайні   Жива огорожа. Висота зрілого чагарнику може виявитися цілком придатною для створення живоплоту, тим більше, що яскраві квітки будуть позитивно позначатися на загальному ландшафті. Однак треба пам'ятати, що відстань між чагарниками має бути фіксованою, інакше не можна виключати в'янення рослин.

Прикраса галявин. Квітуча вейгела має привабливий вигляд і на узліссях. Практика показує, що разом із іншими низькорослими рослинами вейгела чудово поєднується.

Поруч із високими деревами. Таке оформлення території позитивно позначиться на густоті посадки. Рослини непогано доповнюватимуть ділянку, бо стрункі дерева нерідко вибиваються із загальної «картини».

Одиночна посадка вейгели є дуже правильним рішенням, якщо територія маленька або вже заповнена іншими рослинами. Пишний чагарник не буде виглядати самотньо.  

Характеристики
Кількість гілок 1-2 гілки
Висота (см.) До 1-го метра
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

messenger
Ви переглядали

Вейгела Розеа (зелене листя, рожеві квіти) 1-2 пагони до 1м. — гарантія якості

Інтернет-магазин blueberryfarm.com.ua - пропонує широкий вибір саджанців, наприклад саджанці лохини чендлер або інші саджанці на ваш вибір з нашого сайту. У нашому інтернет-магазині ви маєте можливість купити декоративні кущі за привабливими умовами. Саджанці, вже вирощені до певного розміру, тому дають можливість отримати перший врожай набагато швидше, ніж з насіння або інших форм посіву. Ви можете не перейматись купуючи лохина чендлер, адже ми власноруч вирощуємо наші рослини тому гарантуємо відмінне здоровʼя та якість кожної. У нашому магазині ви знайдете великий вибір якісних товарів за доступними цінами! Через це ціна на добрива вас неодмінно вразить!

Вейгела Розеа (зелене листя, рожеві квіти) 1-2 пагони до 1м. — якісне та безпечне пакування

Наші консультанти не лише допоможуть вам з вибором найбільш підходящих сортів саджанців, але й нададуть вам поради з їх догляду і обробки, щоб забезпечити високий врожай і здоров'я вашої культури, тому у нас вигідно та просто фундук саджанці купити та організувати красивий простір навколо будинку. Щоб надати рослинам необхідні мікроелементи та покращити їх ріст і розвиток ми радимо також взяти мінеральні добрива. Ми ретельно дотримуємося процедур упакування саджанців перед відправленням, а також гарантуємо швидку й надійну доставку в усі куточки України. Наш магазин саджанців пропонує вам конкурентоспроможні умови та туя даніка ціна. Формуйте свій прекрасний сад з радістю серця та спокоєм на душі!