0товарів: 0грн 

Касета лохини 126 шт. сорт "Река"

15грн
  • В наявності
  • Модель:  1000000078
Характеристики :
  • Сорт Река
  • Тип ємкості Касета
  • Вік 1 рік
  • Висота (см.) 10-15

Ціна
15грн

Лохина «Река» — родючі касети по 126 шт.

Лохина «Река» — це високоврожайний сорт, який був виведений у Новій Зеландії та вперше представлений на ринку в 1989 році. Сорт вирізняється ранньою стиглістю ягід, які мають виражений солодко-кислий смак і щільний м'якуш. Тому даний різновид активно використовується у створенні ферм та родючих приватних садиб.

Стійка до хвороб і морозів лохина «Река»

Кущі досягають висоти до 1,8 метра з прямостійною кроною. Сорт лохини «Река» добре адаптується до різних кліматичних умов, включно з морозами, тому висаджувати можна в будь-якій частині країни.

Відмінні якості сорту:

  • ягоди середнього до великого розміру, ідеально підходять для свіжого споживання та перероблення;
  • листя кущів темно-зелене з глянцевою поверхнею, яке восени перетворюється на буро-червоні відтінки;
  • стійкість до хвороб і морозів, що робить його відмінним для вирощування в регіонах з холодними зимами.

З одного куща можна зібрати від 6 до 9 кг ягід, тому сорт активно використовується для комерційного вирощування. Купити саджанці лохини «Река», які дійсно будуть тішити адаптивністю і продуктивністю, можна в нашому інтернет-магазині «Ферма лохини». Пропонуємо вигідні ціни та якісне пакування для безпечного транспортування кущів по всіх містах України.

Характеристики
Сорт Река
Тип ємкості Касета
Вік 1 рік
Висота (см.) 10-15
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Купують разом
messenger
Ви переглядали

Касета лохини 126 шт. сорт "Река" — найкращі товари

Інтернет-магазин саджанців blueberryfarm.com.ua - дарує вам можливість власноруч виростити кущі гортензії та інші рослини з нашого каталогу. У нашому інтернет-магазині ви маєте можливість купити декоративні дерева для саду за хорошу ціну. Ми пропонуємо молоді рослини, які вже мають певний розмір і розвиток кореневої системи, що дозволяє їм швидше прижитися та почати рости порівняно з насінням. Можете не турбуватися під час придбання туя західна даніка, адже ми власноруч вирощуємо наші рослини тому гарантуємо відмінне здоровʼя та якість кожної. У нашому магазині ви знайдете великий вибір якісних товарів за доступними цінами! А отже ціна міндобрива вас приємно вразить.

Касета лохини 126 шт. сорт "Река" — кращий вибір для вашої ділянки

Наші менеджери обовʼязково врахують ваші унікальні потреби і пристосують рекомендації до вашої конкретної ситуації, тож ми гарантуємо що з нами миттєво та просто лохина река купити та сворити зелений красивий сад у себе вдома. Щоб надати рослинам необхідні мікроелементи та покращити їх ріст і розвиток ми радимо також взяти хімічні добрива. Упаковка наших саджанців перед відправленням проводиться із великою увагою до деталей, після чого вони швидко й надійно доставляються до різних регіонів України. Наша перевага - велика кількість задоволених клієнтів, що обирають саме нас, адже ми забезпечуємо кращі якість та саджанці самшиту ціна. Творіть своє неповторне садове диво з ентузіазмом та насолодою!