0товарів: 0грн 

Саджанці лохини 2р. 0,5л горщик сорт "Дюк"

  Саджанці лохини 2р. 0,5л горщик сорт "Дюк"

  Лохина сорту Дюк – найбільш поширений ранньостиглий сорт у товарних насадженнях України. Сорт Дюк було створено шляхом схрещування сортів G100 (Ivanhoe x Earlyblue) x 192-8 (E-30 x E-11) в рамках селекційної програми Міністерства сільського господарства США (USDA). Введений у господарський обіг у 1987 році, проте і до нині не має конкурентів серед сортів з таким же терміном достигання.

  ХАРАКТЕРИСТИКИ СОРТУ ДЮК 

  Рослина сильноросла, висотою 150-180 см, формує велику кількість міцних, прямостоячих пагонів з посередньою кількістю бічних гілок.

  Сорт Дюк – високоурожайний, плодоношення стабільне, ягоди світло-синього кольору середньо-великого розміру (1,8-2,2 г), практично не дрібнішають, зібрані у відкриті кластери, що полегшує збір продукції. Урожай дозріває дружно, збирається у 2-3 прийоми.

  Смак ягід приємний, солодко-кислуватий, інколи злегка терпкуватий, після охолодження та короткотермінового зберігання ягоди дещо покращується. Шкірка ягід міцна та еластична, відрив сухий, місце відриву невеликого розміру, сорт придатний до механізованого збирання.

  Ягоди мають високу транспортабельність і придатні до тривалого зберігання (в т.ч. в умовах регульованого газового середовища). Дюк цвіте досить пізно, тому ризики пошкодження цвіту весняними заморозками значно нижчі, ніж для інших ранньостиглих сортів.

  Сорт також добре переносить різкі коливання температури навесні. Сорт морозостійкий, витримує зниження температури до -34°С.

  Придатний для вирощування на добре дренованих грунтах легкого механічного складу. При вирощуванні сорту на важких, погано дренованих грунтах ріст рослин пригнічується, а продуктивність знижується. Для отримання стабільного високого врожаю сорт вимагає посиленої обрізки.  Рекомендовані товари
  Схожі новини
  Туя Смарагд

  Туя західна Смарагд (thuja occidentalis Smaragd)Ми підготували для Вашої зручності детальний опис рослини у вигляді таблиці (дивіться вкладку "характеристики").Туя західна Смарагд ..

  Читати далі

  messenger