0товарів: 0грн 

Туя Смарагд

  Туя Смарагд

  Туя західна Смарагд (thuja occidentalis Smaragd)

  Ми підготували для Вашої зручності детальний опис рослини у вигляді таблиці (дивіться вкладку "характеристики").

  Туя західна Смарагд найчастіше зустрічається та незамінна в декоративних високих живоплотах, які створюють для зупинки вітрів та придорожньої пилюки. Смарагд зелено-смарагдового забарвлення з вузько-конусовидною, високою кроною. Це сорт туї, який не потребує коректуючої стрижки. 

  Туя західна Смарагд, яку Ви можете купити в нашому інтернет-магазині blueberryfarm.com.ua , вегетативно розмножена методом черенкування в нашому розсаднику. Тобто вона пройшла повну акліматизацію (пристосувалася до наших кліматичних умов). 

  Це відносно швидко ростучий сорт, річний приріст якого 10-15 сантиметрів. Туя західна Смарагд в десятирічному віці досягає висоти 1,5 метри та ширини 0,4 метра, а в дорослому віці висотою 4,0-5,0 метрів при діаметрі крони 1,0 метр. 

  Хвоя смарагдового кольору, який не змінюється на зиму. Гілки у туї західної Смарагд дуже розгалужені та щільно розміщені. 

  Туя західна Смарагд широко використовується для створення високих та щільних живоплотів з дуже гарним смарагдовим забарвленням. Вона добре переносить стрижку в будь-яку пору року,  її часто використовують в топіарному мистецтві, з неї вистригають славнозвісну спіралеву форму, в також багато шарів на одному стволі та інші цікаві форми. Вона гарно виглядає при посадці невеликими куртинами по три дерева. 

  Туя західна Смарагд - морозостійка, добре переносить довготривалі сильні морози до -30 градусів за Цельсієм, середньо вибаглива до родючості грунту та вологи . Туя західна Смарагд - сонцелюбивий сорт, який переносить напівтінь.     Рекомендовані товари
  messenger