0товарів: 0грн 

Наша компания заботиться о каждом клиенте и старается постоянно усовершенствоваться. Поэтому согласно закона «Про защиту прав потребителя» если купленный товар вам не подошел по какой - то из причин, имеет заводские дефекты, Вы имеете право вернуть или обменять товар в течении 14 дней с момента его покупки.


Наша ферма турбується та цінує кожного клієнта. На Новій пошті є наложений платіж, перед та після покупки ми можемо надати всі необхібні консультації та можемо гарантувати якість рослин та ягід. 


Як купити (просто перекласти на укр вкладки через перекладач і підправити)

Доставка: надсилаємо на Нову пошту по всій Україні накладеним платежем або на Укрпошту з передплатою

Наша Сімейна ферма лохини розташована біля затишного прикордонного містечка Ратне на Волині та була заснована понад 8 років тому. Це не лише бізнес, але і велика родинна справа, куди ми щодня вкладаємо душу. Ми пишаємося тим, що вирощуємо рослини такої якості саме в Україні.

Наша спеціалізація – лохина. Ми з великою увагою добираємо сорти та вирощуємо саджанці, а також реалізуємо ягоду. Лохина з нашої ферми - це справжній смак природи, без шкідливих добрив та пестицидів.

Проте, наша господарство також спеціалізується у вирощуванні різних видів декоративних та плодових рослин. Ми добираємо такі сорти, які ідеально приживаються в українських кліматичних умовах та мають відмінні смакові якості.

Ми прагнемо забезпечити наших клієнтів найкращою якістю продукції та підтримувати традиції екологічного сільського господарства. 

Дякуємо Вам, що обираєте Сімейну ферму лохини.


messenger