0товарів: 0грн 

Касета лохини 126 шт. сорт "Бонус"

  Касета лохини 126 шт. сорт "Бонус"

  Саджанці вирощені методом in vitro з закритою добре розвиненою кореневою системою.

  Кущі Бонусу середньорослий, має відкритий припіднятий вигляд. Висота 1,4 – 1,6 м. Стебла сильні та дещо розлогі. Ширина куща досягає 1.3 м. Потребує помірного обрізання.

  Сорт доволі чутливий до необхідної кислотності грунт, вона повинна бути на рівні рН 3,5 – 4,0. Без цього рослина не зможе живитися.

  Ягоди округло-сплющеної форми з невеликою оцвітиною. Розмір від середніх до сильнокрупних. Діаметр 1,8 – 2 см, але можуть бути і 2,5 – 3 см. Середня вага 1,8 – 2,5 г, а в дуже великих досягає 3,5 г. Плоди високоякісні, щільні, пружні з соковитою зеленою м’якоттю. Забарвлення світло синього кольору з сильним нальотом.

  Смак ягід насичений з пікантною кислинкою.

  Дозрівання середньо-пізнє і неодночасне. В південніших регіонах в другій половині липня, а в інших в серпні. Важливо відмітити, що ягоди повністю дозрівають на 10-14 день після зміни кольору з зеленого на синій. 

   Придатний для транспортування та тривалого зберігання, а також заморозки. Через свої деколи гігантські розміри ягід популярний для створення десертів.

  Врожайність регулярна та доходить до 6 кг з дорослого куща.

  Сорт доволі витривалий. Стійкий до перепадів температури та морозу до -35°С.

  Бонус може стати цінною знахідкою для садової ділянки і для ферм з ручним збором ягід. Його розміри ягід викликають “вав-ефект” у тих, хто вперше з ним знайомиться.

  Купити саджанці лохини Бонус ви можете одно річного, дворічного та трирічного віку.

  ХАРАКТЕРИСТИКИ
  Термін дозріванняcередеьопізній сорт
  СортBonus
  Вік2 роки
  Висота рослини140-160 см
  Морозостійкістьдо - 35°С


  Рекомендовані товари
  messenger